Lípa Musica 2010

17.09.2010 - 17:00 | Česká Lípa, Klášterní bazilika Všech svatých
  • obrázek - dirigent

Roman Patočka – housle
Ondřej Kukal – dirigent

Program:
Ludwig van Beethoven: Koncert pro housle a orchestr D dur op. 61
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 4 A dur „Italská“ op. 90

18.09.2010 - 18:00 | Zahrádky, Kostel sv. Barbory
  • koncert - ilustrační obrázek

Tradiční koncert při svíčkách

Program:
Albinoni, Bach, Franck, Farkas, Pavlorek

  • koncert - ilustrační obrázek

Mistři kytary 19. a 20. století

Program:
Legnani, Sor, Tedesco

24.09.2010 - 17:00 | Česká Lípa, Kostel Povýšení sv. Kříže
  • koncert - ilustrační obrázek

Program:
Rusíni: folklorní písně východoslovanského etnika

  • koncert - ilustrační obrázek

Musica Aeterna (Slovensko)
Peter Zajíček – umělecký vedoucí

Program:
Biber, Schmelzer, Vejvanovský, Muffat, Forchheim

28.09.2010 - 17:00 | Jezvé, kostel sv. Vavřince
  • koncert - ilustrační obrázek

Sdružení hlubokých žesťů České filharmonie
Marie Červová – varhany

Program:
Händel, Debussy, Pachelbel, Buxtehude

 

01.10.2010 - 07:30 | Česká Lípa, Jiráskovo divadlo
  • koncert - ilustrační obrázek

představení v 9:30 a v 11:00, Divadlo Drak - Hradec Králové

Program:
Doremifa Sůl nad Zlato (hudební pohádka pro děti od 6 do 12 let)
POZOR! z důvodu nemoci bude uvedeno jiné představeni "Bojí se tygři?"

02.10.2010 - 17:00 | Česká Lípa, Klášterní bazilika Všech svatých
  • koncert - ilustrační obrázek

István Mátyás (Maďarsko)

Program:
Bach, Liszt, Mendelssohn-Bartholdy, Schmidt, Antalffy-Zsiross
 

05.10.2010 - 17:00 | Česká Lípa, Biberova kaple
  • koncert - ilustrační obrázek

koncert věnovaný k výročí 200 let od narození Fryderyka Chopina
Wojciech Waleczek – klavír (Polsko)

Program:
Chopin, Liszt

08.10.2010 - 17:00 | Železný Brod, Kostel svatého Jakuba Většího
  • koncert - ilustrační obrázek

Schola Gregoriana Pragensis, David Eben – umělecký vedoucí
Jiří Bárta – violoncello
Kateřina Englichová – harfa
David Řehoř – vibrafon

Program: unikátní nový projekt "Dialog lidského hlasu a strun"

09.10.2010 - 17:00 | Hrádek nad Nisou, Chrám Pokoje
  • koncert - ilustrační obrázek

Schola Gregoriana Pragensis, David Eben – umělecký vedoucí
Jiří Bárta – violoncello
Kateřina Englichová – harfa
David Řehoř – vibrafon

Program: unikátní nový projekt "Dialog lidského hlasu a strun"

10.10.2010 - 15:00 | Jablonné v Podještědí, Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy
  • koncert - ilustrační obrázek

prof. Jiří Chvála – umělecký vedoucí a sbormistr

Program:
Poulenc, Fauré, Dvořák, Smetana, Pärt, Eben, Kodály, Bernstein

14.10.2010 - 17:00 | Jablonec nad Nisou, Městské divadlo
  • koncert - ilustrační obrázek

Program:
šansony

Divadlo v Jablonci nad Nisou - odkaz na akci

OSOBNÍ A TELEFONICKÉ REZERVACE VSTUPENEK

  • Mohou být přijímány až následující den po zahájení předprodeje.
  • Vstupenky jsou rezervovány max. 2 dny (48 hodin). V případě nevyzvednutí bude objednávka stornována.

p. Jaroslava Pohlová, tel. 483 320 595

 

15.10.2010 - 17:00 | Česká Lípa, Jiráskovo divadlo
  • koncert - ilustrační obrázek

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK pro Jiráskovo divadlo:
pokladna přízemí KD Crystal
pondělí – pátek 15 – 18hodin
telefon: 487 523 127

výrazový tanec

Program:
Holdin' fast (Snová balada o sexuální závislosti)

23.10.2010 - 17:00 | Nový Bor, Městské divadlo
  • koncert - ilustrační obrázek

Radek Baborák – lesní roh, umělecký vedoucí

Program:
Mozart, Glazunov, Bok, Turner, Sinigaglia